Paylaş

Akıllı Tahta Yazılımları

Maraton Dijital'e Hoşgeldiniz

Ürünlerimizin dijital içeriklerine ulaşmak için aşağıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz.

Masaüstü ve Akıllı Tahta

Windows ve Pardus Etap işletim sistemli cihazlarda kullanabilmeniz için aşağıdaki adımları tamamlamanız gerekmektedir.

YAZILIMI İNDİR

Akıllı tahta yazılımlarını indirmek için Maraton Kütüphane uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir. Maraton Kütüphane uygulamasına erişmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanınız.

Mobil Uygulama

Android ve IOS uyumlu mobil uygulamaları indirmek için aşağıdaki bağlantıları tıklayabilirsiniz.

ÖDEVLENDİRME SİSTEMİ ve e-KİTAP ERİŞİMLERİ

Mobil uygulamalar aracılığı ile ödevlendirme sisteminden faydalanabilir ve kitapların e-kitap versiyonlarına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Mobil Uygulama

Android uyumlu uygulamaları indirmek için aşağıdaki bağlantıları tıklayabilirsiniz.

Mobil Uygulama

IOS uyumlu mobil uygulamaları indirmek için aşağıdaki bağlantıları tıklayabilirsiniz.

ÜYELİK FORMU

Mobil uygulamalara giriş yapmak için önce sisteme üyelik yapmanız gerekmektedir. Öğretmen ya da öğrenci olarak size uygun olanı seçerek üyelik formunu doldurunuz.

Ödevlendirme sistemi nedir?

Öğretmenlerimiz yayınevimizden çıkan test kitaplarının içinde her testin son sayfasında yer alana kare kodları Maraton Öğretmen uygulaması içindeki kare kod okuyucu ile okutarak öğrencilerinize ödev verebilirsiniz.

Verilen ödevler ise Maraton Öğrenci uygulaması içindeki Ödevlerim sekmesinden görüntülenebilir ve kitaptan çözülen soruların yanıtları uygulama içinden işaretlenerek girildiğinde doğru ve yanlış cevaplar öğretmenlere ulaşır böylece performans takibi yapılabilir. Aynı uygulama içinde tüm soruların video açıklamalarına da ulaşabilirsiniz.

Ödevlendirme sistemi nasıl kullanılır?

Öğretmenlerimiz Maraton Öğretmen uygulamasına kullanıcı girişi yaparak “Sınıf Ekle” işlemi yapmaları gerekmektedir. Eklenen sınıfa isim verdikten sonra her sınıfa özel bir kod oluşacaktır. Bu kodu öğrencileriniz ile paylaşmanız gerekmektedir, paylaşılan kodu Maraton Öğrenci uygulamasının menüsüne tıklayarak “Öğretmen Ekle” butonuna tıklayıp giren her öğrenci öğretmenin sınıfında görünecektir. Böylece öğretmenler ödev verirken kare kodu okuttuklarında seçilen sınıflara ödev ataması yapabilirler.