Paylaş
Stokta var

Bağımlı Olma – Yayfen Çocuk Edebiyatı Yayınları

Hayatında bir şeylerin yanlış gittiğini gören İrem ve her şeyin normal seyrinde olduğunu zanneden ailesi… İrem’in sıkıntılarını arkadaşlarıyla paylaşmasıyla başlayan zorlu ama değerli işler… İrem, kendisi gibi farkındalığı artmış arkadaşlarıyla farkındalık oluşturmaya çalışıyor.Ve farkındalığı artan kişilerin sayısı günden güne çoğalıyor.

O ve arkadaşları diyorlar ki:“Bağımlı Olma…” Her bağımlılık zamanından, sevdiklerinden ve sağlığından alıyor insanı… Bağımlı Olma… Zamanını iyi değerlendir, internette oyalanma, yararsız işlerle uğraşma… Bağımlı Olma… Sevdiklerine bağlı ol. Onlarla beraber vakit geçir. Gözlerine bak. Gülümse. Duygularını paylaş… Bağımlı Olma… Seni sen yapan özelliklerini keşfet. Oku. Yaz. Yürü. Koş. Ânı yakala…Ve sen… Ve senin sevdiklerin… Herkes… Bağımlı olmayın!

“Ama nasıl?” diyorsanız, ilk sayfadan okumaya başlayın…

Her hikayenin Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kök değerler dikkate alınarak, öğrencilerin gelişim seviyelerine uygun olarak hazırlandığı Bağımlı Olma, Usta Yazar Erdal Çakıcıoğlu’nun kaleminden, Yayfen Yayınları kalitesiyle 64 sayfa olarak sunuldu.

Set içindeki kitaplar:

  Çıkış Yolu
  İlk Adım
  Elektrikler Kesildi
  Drama Yapıyoruz
  Bizi De Aranıza Alın
  Denizyıldızları
  Rekor
  Telefonsuz Bir Gün
  Değerlendirme Testi

Yayınevi

Maraton Yayıncılık, Yayfen Yayıncılık

Basım Yılı

2020

Yazar

Erdal Çakıcıoğlu

Henüz yorum yapılmamış.

“Bağımlı Olma – Yayfen Çocuk Edebiyatı Yayınları” için ilk incelemeyi siz yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.